Kamieniarstwo budowlane

Kamieniarstwo nagrobkowe

JANSTONE

Jesteśmy firmą zajmującą się obróbką i cięciem kamienia, marmurów, granitów, trawertynów i konglomeratów. Wykonujemy elementy ze wszystkich rodzajów kamienia, innych materiałów (Corian, Staron, Samsung, spiekikwarcowe ), zarówno według naszych projektów, jak również na indywidualne zamówienie Klienta. Terminowość, odpowiedzialność oraz oczywiście jakość – to najważniejsze cechy, na które stawia zespół fachowców Janstone.

PRACOWNIA KAMIENIARSKA AMICO

Nasza Pracownia powstała na bazie wieloletniego doświadczenia w branży kamieniarskiej, z kreatywności w działaniu, z potrzeby samorealizacji, ale przede wszystkim z pasji, jaką daje praca przy kamieniu naturalnym. W zależności od zapotrzebowania naszych Klientów – wyposażamy domy w blaty kuchenne, blaty łazienkowe, schody, parapety. Wprowadzamy okładzinę kamienną na kominki, posadzki, ściany, elewacje i tarasy. Realizujemy również nietypowe projekty.

Podążamy za trendami jakie dyktuje rynek budowlany, nie tylko w Polsce. Dokładamy wszelkich starań, aby nasi Klienci mieli dostęp do nowości na rynku kamieniarskim.

Współpracujemy z największymi hurtowniami i kopalniami kamienia naturalnego w kraju i za granicą oraz wieloma firmami związanymi z wykańczaniem wnętrz oraz architektami stanowiącymi kluczowe wsparcie w optymalnym i ergonomicznym zaprojektowaniu wnętrza.

Naszą mocną stroną jest kompleksowość: projekt, pomiar, produkcja wyrobu gotowego, transport i profesjonalny montaż kamienia.

Działamy niekonwencjonalnie, dopasowując się do potrzeb każdego z naszych Klientów. W swojej ofercie posiadamy kilkaset rodzajów granitów, marmurów, trawertynów, onyxów, ale również spieków kwarcowych i kwarcogranitów.