Kamieniarstwo budowlane

Zakres prac : Warszawa i okolice

Kamieniarstwo nagrobkowe

MAGNET Zbigniew Król

Od ponad dwudziestu lat zajmujemy się przerobem i układaniem kamienia naturalnego i aglomarmuru przeznaczonego do celów budownictwa mieszkaniowego.

Specjalizujemy się w wykonywaniu:
– blatów kuchennych
– blatów łazienkowych
– schodów
– posadzek
– parapetów okiennych
– kominków
– elewacji zewnętrznych

Naszym Klientom dostarczamy usługi wysokiej jakości za przystępną cenę.

MAPSTONE

Firma istnieje na rynku od 2005 roku. Siedziba firmy, magazyn i zakład produkcyjny gdzie kamień poddawany jest obróbce znajduje się przy ul. Górczewskiej 179 A w Warszawie.
Od 2015 roku jesteśmy jedynym przedstawicielem na Polskę firmy BELTRAMI , oferujacej płytki z kamienia naturalnego – pobierz katalog

Nasza specjalnością są również:
IMPORT EKSKLUZYWNYCH KAMIENI Z WŁOCH: kwarcyty, onyxy, kamienie półszlachentne
ŁUPEK BRAZYLIJSKI Black Slate , który oferujemy w płytkach oraz dużych elementach ciętych z płyt
KONGLOMERATY KWARCYTOWE włoskie, hiszpańskie
STONEGLASS- unikalne połączenie szkła i kamienia

Oferujemy Państwu szeroki wybór kolorów, formatów i wykończeń kamienia w slabach , płytkach i elementach ciętych na wymiar. Dodatkowo oferujemy profesjonalne kleje, fugi, impregnaty, środki do czyszczenia kamienia.

Nasze kontakty w Brazylii, Indiach, Chinach, Portugalii, Włoszech, Turcji i Wietnamie pozwalają uzyskać konkurencyjne ceny oraz zaoferować wysoką jakość produktów.

NASZ ATUT TO KOMPLEKSOWE WYKONANIE PAŃSTWA ZAMÓWIENIA.
IMPORT, SPRZEDAŻ , CIĘCIE, OBRÓBKA i MONTAŻ kamienia naturalnego.

Naszym Klientom dostarczamy usługi wysokiej jakości za przystępną cenę.

KAMIEŃ GMP 

Jesteśmy firmą zajmującą się kompleksową obróbka kamienia naturalnego. Posiadamy bogaty wybór granitów, marmurów, kwarcytów i innych kamieni
Produkty
granit, marmur, piaskowiec, kwarcyt, trawertyn, onyx

Granitland

Firma GRANIT LAND Zbigniew Majewski, to firma kamieniarska, którą założyliśmy z żoną w 1992 r.  jako firmę rodzinną. Zajmujemy się głównie produkcją nagrobków z granitu. Od maleńkiej firmy w 1992 r.  dzięki ciągłym inwestycjom w maszyny kamieniarskie, samodoskonalenie, ale również dzięki odpowiednim doborze pracowników, którym zaszczepiliśmy naszą pasję do kamieniarstwa rozrosła się do dużej prężnie działającej firmy. Podejmujemy się nietypowych, ciekawych  realizacji, lubimy nowe wyzwania, co pozwala nam uzyskiwać nowe doświadczenia. Przez te wszystkie lata wiele się nauczyliśmy, ale jedno się nie zmieniło szacunek do wykonanej pracy i do klienta. Dlaczego nasze produkty są wyjątkowe, ponieważ przyświeca nam cel, aby klient był zadowolony.

Na końcowy efekt naszych produktów składa się zarówno  najwyższej jakości granit, z którego wykonujemy nagrobki, jak również precyzja wykonania, sposób łączenia poszczególnych elementów ( filmik na stronie), oryginalne projekty pomników, które wykonujemy sami wg swoich pomysłów, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta. Klient oprócz jakości, rzetelności wykonania nagrobka, może oczekiwać pomocy co do wyboru odpowiedniego granitu oraz sugestie co do form wykonania danego pomnika.

MARFIKS

Jako firma tworząca wszelkiego rodzaju prace z kamienia, jesteśmy w stanie sprostać wszelakim potrzebom wymagających Klientów. Każdy realizowany przez nas projekt traktujemy ze szczególną dbałością.

Zajmujemy się wykonywaniem prac kamieniarskich, takich jak: kominki, grille, parapety, blaty kuchenne i łazienkowe, zabudowy całościowe łazienek (włącznie z sufitami) z wielkoformatowych i małoformatowych elementów, schody zewnętrzne i wewnętrzne z wszelkiego rodzaju obróbkami nosków i wstawkami antypoślizgowymi, posadzki nowoczesne i rustykalne z wstawianymi dekorami i rozetami, tarasy klejone i wentylowane z płyt płomieniowanych antypoślizgowych, elewacje klejone lub montowane na kotwach montażowych.

Świadczymy usługi kamieniarskie w szerokim zakresie, od sprzedaży płyt i płytek kamiennych, poprzez wycinanie i obrabianie elementów, kończąc na kompleksowej realizacji zlecenia powierzonego przez Inwestora lub pod nadzorem Architekta. Nasza firma zajmuje się konserwacją montowanego kamienia, jak i renowacją elementów kamiennych już istniejących. Zajmujemy się także importem kamienia, a w szczególności marmuru, granitu, kwarcytu, onyxu, alabastru, bazaltu, piaskowca oraz dolomitu. Kamień importujemy z wielu państw na świecie: Włochy, Hiszpania, Portugalia, Brazylia, Turcja, Indie, Chiny w zależności od wymagań i potrzeb Klienta.

Posiadamy najnowocześniejszy park maszynowy służący do obróbki kamienia oraz łączenia go z innymi materiałami typu szkło, metal, gres, itp. Dzięki zaawansowanym maszynom możemy realizować najbardziej skomplikowane zamówienia. Maszyna Milestone-Brembana Waterjet 5osi pozwala nam na wycinanie wodą w trójwymiarze każdego rodzaju wzornictwa zarówno w kamieniu, jak i innych materiałach. Pięcioosiowe maszyny Emedue Discovery i Astra wykonują dla nas precyzyjne wycinanie wszelkiego rodzaju blatów łazienkowych i kuchennych z frezami, ociekaczami, otworami technicznymi. Maszyna grawerska umożliwia tworzenie różnego rodzaju zdjęć i obrazów na płytach kamiennych, stosowanych jako ozdobniki ścienne do salonów i łazienek.

Nasza kadra wykwalifikowanych ekip monterskich z wieloletnim doświadczeniem gwarantuje kompleksowy montaż najwyższej jakości ze szczególnym naciskiem na detale. Firma udziela gwarancji na swoje wyroby oraz zapewnia serwis pogwarancyjny na wykonane prace.